MAGAZİN SAĞLIK

Koronavirüs’e yakalanan Reynmen sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

reynmen koronavirüs

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile koronavirüse yakalandığını açıklayan Reynmen’in sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklama.

Aslen Sivaslı ve gerçek adı Yusuf Aktaş olan fenomen çektiği videolar ve yaptığı şarkılarla milyonlarca kişi tarafından sevilerek takip edilen bir kişidir. Instagram hesabından covid-19 teshis’i konulduğunu açıklayan Reynmen  “Yakın zamanda temasa geçtiğim herkes dikkatli olursa sevinirim” notunu paylaşmayı unutmadı.

Yapmış olduğu bu açıklama ile sevenlerini üzen Yusuf Aktaş (Reynmen) sağlık durumu ile ilgili beklenen açıklamayı sonunda yaparak takipçilerini bilgilendirdi.

Reynmen gerçek adı ile Yusuf Aktaş 06.12.1995 doğumlu ve aslen Sivaslıdır. 2019 yılında yapmış olduğu “Derdim Olsun” ve “Ela” adlı parçalar ile Türkiyenin en çok izlenen videoları arasında yer aldı uzun bir dönem.

Sağlık Durumu Hakkında;

Sağlık durumu hakkında Reynmen “Kendimi iğrenç hissediyorum. Bu normal bir hastalık değil. İlginç bir durum. Evdeyim ve karantinadayım. Kimseyle temas etmiyorum ve hiçbir yere çıkmıyorum. Temas edebileceğim herkesi uyardım ve test yaptırmasını istedim. Nasıl ki ben bunu birinden kaptım daha fazla yayılmasını istemiyorum. Herkes çok dikkat etsin” dedi.

admin

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayınız