GÜNCEL HABERLER

İbrahim Kurt’un 4 gün sonun da yaptığı kardan uçak görenleri hayrete düşürdü.

kardan uçak yapılırsa

İbrahim Kurt hayatında hiç uçağa binmediği için Sakarya’da ki evinin bahçesinde biriken karları topladı ve görenlerin hayrete düşeceği bir kardan uçak meydana getirdi.

Hayatında hiç uçağa binmediği ve çok merak ettiğini söyleyen İbrahim Kurt Sakaryanın Serdivan ilçesinde yaşıyor. Yoğun kar yağışının ardından biriken karları toplayarak hayalini gerçekleştirmek istedi ve bir uçak ortaya çıkardı. Daha öncesinde de bu şekilde kardan çalışmaları olan İbrahim Kurt yamaç paraşütü yaptığını ve uçmaya çok meraklı olduğunu ifade etti.

Kardan Uçak

Daha önceki çalışmalarını arkadaşları ile tamamladığını fakat koronavirüs nedeni ile bu çalışmayı tek başına anca 4 günde tamamladığını ifade eden İbrahim Kurt ortaya çıkan sonuçtan oldukça memnun olduğunu söyledi. Uzunluğu 5 metre ve yüksekliği 2 metre olan uçağın hatlarını belirtmek için ise boya kullandığını söyledi. Tek başına zorlandığını ve kar yağışının güzel yağmasından dolayı değerlendirmek istediğini söyleyen İbrahim Kurt ortaya çıkan sonuçtan oldukça memnun.

admin

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayınız