MAGAZİN SAĞLIK

Enes Batur’un Covid-19 Testi Pozitif Çıktı

enes batur

Koronavirüse yakalanan Enes Batur Beykoz da olan evinde bulunamayınca Emniyet ekipleri harekete geçti. Kız arkadaşı ile Sancaktepede ki yurda yerleştirilen ünlü youtuber sosyal medyadan takipçilerine açıklama yapma gereği duydu.

Filyasyon ekipleri evinde bulunmayan youtuber için hemen harekete geçerek uygulama üzerinden bulunduğu yerden alarak öğrenci yurduna yerleştirdi. Sosyal medyada tüm kuralları hiç sayan gibi başlıklar atılmasından sonra açıklama yapma gereği duyan Enes Batur takipçilerine sosyal medya üzerinden seslendi. Şu anda kız arkadaşı Ece Naz Üçer ile Sancaktepe’de bulunan öğrenci yurduna yerleştirildi.

Enes Batur Açıklaması;

Madur olduğunu ve asılsız haberler yapıldığını söyleyen Batur cumartesi günü ateşlendiği için Acıbadem hastanesin de test yaptığını ve testin sonucunun pozitif çıkması ile beraber o günden beri dışarı çıkmadığını söyledi. Bunu her türlü ispatlayabileceğini söyleyen Enes Batur evinin her köşesinde kamera olduğunu ve test sonucunu öğrendiğinden beri evinde karantina altında olduğunu açıkladı. Tamamen bütün önlemleri alarak evde olduğunu söyleyen batur bu şekilde ki karalama haberlere takipçilerinin inanmamasını istediğini söyledi.

admin

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayınız